Gerald Steffe

Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERALD STEFFE (född 1939): (12), "OAS", "TATUERAD SÖMN", "REGNBÅGSMUSIK", signerade, AH GRAFIK Stockholm, färglitografier, bladmått ca 55,5x45 cm, 3 motiv

Oramade,

915358

2021-05-12