Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets andra hälft, med hänklar, på tassar, graverad med monogram ES, höjd ca
Smärre slitage
915371
2021-05-15