Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
WIWEN NILSSON, grapefruktskedar, 8 st, sterlingsilver, Anders Nilsson Lund 1960, 1961, 1962, längd ca 14 cm, totalvikt ca 189 gram
Bruksslitage, smärre repor
915375
2021-05-23