Edition Argent Wiwen Nilsson grapefruktskedar

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

WIWEN NILSSON, grapefruktskedar, 8 st, sterlingsilver, Anders Nilsson Lund 1960, 1961, 1962, längd ca 14 cm, totalvikt ca 189 gram

Bruksslitage, smärre repor

915375

2021-05-23