Safaristol Kaare Klint

Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint
Safaristol Kaare Klint

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

KAARE KLINT, safaristol, ek, Danmark, Rud Rasmussen, sits och rygg i cognacsfägat läder, sitthöjd 30 cm

Skador, slitage, lagningar

915407

2021-05-31