Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
KAARE KLINT, safaristol, ek, Danmark, Rud Rasmussen, sits och rygg i cognacsfägat läder, sitthöjd 30 cm
Skador, slitage, lagningar
915407
2021-05-31