Dekorelement 1700-tal

Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, trä, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, förgylld, ca 165x27 cm

Skador, lagningar, maskstunget, avslag

915416

2021-05-15