Edition Eté Ulla Hallberg Hänge/ Brosch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA HALLBERG, hänge/ brosch, Halmstad, 1999, sterlingsilver delvis förgyllt, i form av fransk lilja, krönt med rosatonad odlad saltvattenspärla ca 6.5 mm, signerad, höjd ca 50 mm, vikt ca 17.1 g

Pärla med fin färg och lyster.

915450

2021-05-30