Hans Per Andersson, litografi

Hans Per Andersson, litografi
Hans Per Andersson, litografi
Hans Per Andersson, litografi
Hans Per Andersson, litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS PER ANDERSSON (född 1946), eget tryck, signerad och daterad H Per Andersson 1981, No 5, bladmått ca 86 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram. Med dedikation

915462

2021-05-13