Färglitografi Josep Baques

Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques
Färglitografi Josep Baques

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, numrerad 248/250, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 52,5x73 cm

915479

2021-05-14