Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, naken kvinna, signerad Corneille, daterad 80, 17/200, oramat blad, färglitografi, bladmått ca 50x65,5 cm
915481
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här