Litografi Corneille

Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, naken kvinna, signerad Corneille, daterad 80, 17/200, oramat blad, färglitografi, bladmått ca 50x65,5 cm

915481

2021-05-14