Maria Boczewska oljemålning

Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): tagetes i kanna, signerad M Boczewska, olja på duk, 13x16 cm

915487

2021-05-15