Max Ernst färgetsning

Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ERNST(1891-1976): Komposition ur "Oiseaux en Peril", signerad Max Ernst, 88/100, färgetsning, bildmått ca 30,5x25 cm

Ej examinerad ur ram

915506

2021-05-13