Olle Carlström oljemålning

Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Sommarnatt vid havet", signerad och daterad Olle Carlström -78, olja på duk, ca 50x61 cm

Oramad

915514

2021-05-13