Bordsspegel gjutjärn

Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn
Bordsspegel gjutjärn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, gjutjärn, 1800-talets andra hälft, bemålad, höjd ca 50, 33x15 cm

Slitage, senare bemålning, smärre färgbortfall

915520

2021-05-12