Soffa Sven Staaf

Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf
Soffa Sven Staaf

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN STAAF, soffa, Firma Almgren & Staaf Helsingborg 1940-tal, senare omklädd, längd ca 135, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage, fläckar förekommer

915547

2021-05-14