4 st knivar

4 st knivar
4 st knivar
4 st knivar
4 st knivar
4 st knivar
4 st knivar
4 st knivar
4 st knivar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIVAR, 4 st, varav 1 huggare, omkring 1900-talets mitt, mestadels med skaft av björk, varav två med inlägg av renhorn, längd ca 16-28 cm

Bruksslitage

915549

2021-05-13