Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Sommarauktion, signerad Bert Håge Häverö, 358/360, färglitografi, bildmått 33,5x43 cm

915557

2021-05-23