Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K.A Pehrson -83, 244/345, färglitografi, bildmått 29x50 cm

915572

2021-05-23