Carl Fagerlund taklampa Orrefors

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, glas och metall, diameter ca 35, höjd ca 22 cm.

Smärre slitage, något ej i ögonfallande nagg, ej funktionstestad.

915573

2021-05-14