Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, glas och metall, diameter ca 35, höjd ca 22 cm.
Smärre slitage, något ej i ögonfallande nagg, ej funktionstestad.
915573
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här