Torsten Hult litografi
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TORSTEN HULT (född 1922-2012): "Måsar", signerad Torsten Hult, numrerad 31/260, färglitografi, 44x38 cm
Kuntoraportti
915576
Päivämäärä:
2021-05-23