Torsten Hult litografi

Torsten Hult litografi
Torsten Hult litografi

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TORSTEN HULT (född 1922-2012): "Måsar", signerad Torsten Hult, numrerad 31/260, färglitografi, 44x38 cm

Kuntoraportti

915576

Päivämäärä:

2021-05-23