Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPÅTRUMMA, samearbete, masurbjörk med dekor av inläggningar i renhorn, dekorerat skinn, monogramsignerad och daterad -90 (Sven-Åke Risfjell), längd 37 cm
Skinn med skador
915577
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här