Trumma Sven-Åke Risfjell

Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell
Trumma Sven-Åke Risfjell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPÅTRUMMA, samearbete, masurbjörk med dekor av inläggningar i renhorn, dekorerat skinn, monogramsignerad och daterad -90 (Sven-Åke Risfjell), längd 37 cm

Skinn med skador

915577

2021-05-13