Trumma Sven-Åke Risfjell
Valmis
2021-05-13
915577
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SPÅTRUMMA, samearbete, masurbjörk med dekor av inläggningar i renhorn, dekorerat skinn, monogramsignerad och daterad -90 (Sven-Åke Risfjell), längd 37 cm
Skinn med skador