Bengt Tandberg oljemålning

Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT TANDBERG (1874-1948), Vinterlandskap, signerad Bengt Tanderg, olja på duk uppfodrad på pannå, 79x40 cm

Välvd pannå

915586

2021-05-23