John Stewart Clark oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

JOHN STEWART CLARK (1880-1937): Fårahede, signerad John Stewart Clark, olja på duk, 76x96 cm

Fläckar

915598

2021-05-23