Grafiskt blad, 3 st

Grafiskt blad, 3 st
Grafiskt blad, 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): efter, 3 st, osignerad/onumrerad, färglitografier, ur boken "XXe" siécle, No 31, Tryckt: Mourlot, Paris, 1968 bladmåt ca29 x19,5cm

915611

2021-05-13