Jacob Felländer fotografi ur serien Choice

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JACOB FELLÄNDER (född 1974): fotografi, ur serien "Choice", signerad och daterad a tergo Jacob Felländer -05, numrerad 1/5, C-print monterad på aluminium, ca 123x120 cm

PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären

Mindre slitage kring kant

915629

2021-05-13