Jacob Felländer fotografi ur serien Choice
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JACOB FELLÄNDER (född 1974): fotografi, ur serien "Choice", signerad och daterad a tergo Jacob Felländer -05, numrerad 1/5, C-print monterad på aluminium, ca 123x120 cm
PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären
Mindre slitage kring kant
915629
2021-05-13