Okänd konstnär
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OKÄND KONSTNÄR, omkring år 1900, bergslandskap, olja på duk, bildmått 51x62 cm
Kuntoraportti
Retuscher, krackelyr, smärre färgbortfall
915630
Päivämäärä:
2021-05-22