Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OKÄND KONSTNÄR, omkring år 1900, bergslandskap, olja på duk, bildmått 51x62 cm

Kuntoraportti

Retuscher, krackelyr, smärre färgbortfall

915630

Päivämäärä:

2021-05-22