Bengt Åberg

Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015), "Parken", signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 65x59 cm.

915635

2021-05-13