Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokoko-stil, Frankrike, 1800-tal, sitthöjd ca 50 cm, rikligt skuren dekor.

PROVENIENS:
Madame la Baronne Gerard

Bruksslitage, kompletterad och renoverad

915637

2021-05-12