Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

SOFFA, rokoko-stil, Frankrike, 1800-tal, längd 183 cm. rikligt skuren dekor.

PROVENIENS:
Madame la Baronne Gerard

Bruksslitage, lagningar, kompletterad och renoverad

915638

2021-05-12