Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
SOFFA, rokoko-stil, Frankrike, 1800-tal, längd 183 cm. rikligt skuren dekor.
PROVENIENS:
Madame la Baronne Gerard
Bruksslitage, lagningar, kompletterad och renoverad
915638
2021-05-12