Kista 1700-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KISTA, ek, senbarock, bär datering 1772, rikligt skuren dekor, inläggningar, bärhantag av solid mässing, invändigt med låda, höjd ca 72, 134x60 cm
Kuntoraportti
Renoverad och kompletterad, slitage.
915640
Päivämäärä:
2021-05-12