Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KISTA, ek, senbarock, bär datering 1772, rikligt skuren dekor, inläggningar, bärhantag av solid mässing, invändigt med låda, höjd ca 72, 134x60 cm

Kuntoraportti

Renoverad och kompletterad, slitage.

915640

Päivämäärä:

2021-05-12