Skrivskåp 1800-tal

Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal
Skrivskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1800-tal, fanerat med mahogny, empirestil, skåp nedtill, skrivklaff bakom lådimitation upptill, höjd ca 135, 64x44 cm

Skador och repor, nyckel finns

915642

2021-05-12