Fogia matta Ropemaker

Fogia matta Ropemaker
Fogia matta Ropemaker
Fogia matta Ropemaker
Fogia matta Ropemaker

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

TAF STUDIO, "Ropemaker", matta, för Fogia, samtida, 80 % ull 20% jute, melerad i svartvitt, ca 170x240 cm
Skador:

Minimalt slitage

915653

2021-05-13