Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
TAF STUDIO, "Ropemaker", matta, för Fogia, samtida, 80 % ull 20% jute, melerad i svartvitt, ca 170x240 cm
Skador:
Minimalt slitage
915653
2021-05-13