Ljusstakar senempirestil

Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil
Ljusstakar senempirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, zink, 1800-talets slut, senempirestil, bemålade, höjd ca 25 cm

Kuntoraportti

Slitage, en något sned, smärre stötskador

915662

Päivämäärä:

2021-05-13