Ljusstakar senempirestil
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, zink, 1800-talets slut, senempirestil, bemålade, höjd ca 25 cm
Kuntoraportti
Slitage, en något sned, smärre stötskador
915662
Päivämäärä:
2021-05-13