Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASK, SKÅLAR, KOPP, 4 dlr., porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i guld, sigillmärke, höjd ca 5-10, diameter 6-10 cm
Smärre nagg, slitage
915667
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här