Kompositon Alberto Giacometti

Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti
Kompositon Alberto Giacometti

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERTO GIACOMETTI (1901-1966): efter, Figurkomposition, litografi ur DLM, nr 195, 1971, signerad i trycket, 29x20 cm

915669

2021-05-15