Pastell, okämd konstnär

Pastell, okämd konstnär
Pastell, okämd konstnär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, "Komposition, Kvinnor i 1700-tals kläder", pastell, 1900-talets första hälft, ca bildstorlek 85 x 65 cm, (ca Ramstorlek 119 x 98 cm)

Ej examinerad ur ram, ej signerad, bruksslitage med mindre skador på ram

915670

2021-05-18