Nils Thorsson Lindome

Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome
Nils Thorsson Lindome

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS THORSSON, Lindome, Karl Johan / Biedermeier, 1800-talets mitt, 4 stolar, stommar i alm, sitsar klädda med tyg, sitshöjd 45 cm

Några torrsprickor, mindre lagningar

915677

2021-05-16