Carl Fagerlund taklampa Orrefors

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, glas och mässing, diameter ca 35, höjd ca 22 cm.

Smärre slitage, något ej i ögonfallande nagg, ej funktionstestad.

915679

2021-05-16