Ståbord funkis

Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis
Ståbord funkis

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STÅBORD, 1900-talets mitt, funkis, stomme av björk, skivor i perstorpsplatta, uppsats med fack av glas, höjd ca 103, 65x48 cm

Bruksslitage

915683

2021-05-13