Alf Svensson Fåtöljer 2 st Form 7

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALF SVENSSON, "Form 7", fåtöljer, ett par, DUX, ca 1970-tal, blå textilklädsel, på fyrdelad centralfot av aluminium, snurrfunktion, sitthöjd ca 40 cm

Kraftigt slitage med torkad stoppning, skador vid textil, dammiga, i renoveringsbehov

915686

2021-05-13