Jordi Arkö
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JORDI ARKÖ (född 1951): "Frida Kahlos nattvandring III", signerad Jordi Arkö, H.C., färglitografi, bladmått ca 45x27 cm
Kuntoraportti
915698
Päivämäärä:
2021-05-14