Jordi Arkö

Jordi Arkö
Jordi Arkö

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JORDI ARKÖ (född 1951): "Frida Kahlos nattvandring III", signerad Jordi Arkö, H.C., färglitografi, bladmått ca 45x27 cm

Kuntoraportti

915698

Päivämäärä:

2021-05-14