Bokhylla med skåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BOKHYLLA med skåp, 1950-tal, två sektioner, fanerad i teak, fyra dörrar med bakomliggande hyllor och lådor, svarta gavlar, klädd i svart pärlspikad galon, höjd 180, 168x41 cm, nyckel finns
Nyckel finns, bruksslitage
915702
2021-05-12