Bokhylla med skåp

Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BOKHYLLA med skåp, 1950-tal, två sektioner, fanerad i teak, fyra dörrar med bakomliggande hyllor och lådor, svarta gavlar, klädd i svart pärlspikad galon, höjd 180, 168x41 cm, nyckel finns

Nyckel finns, bruksslitage

915702

2021-05-12