Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986), olja på pannå, figurer samt häst, signerad Olle Nordberg -44, ca 30x20 cm

915703

2021-05-16