Bordslampa NK

Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing och läder, märkt med nr 32149, höjd inkl. skärm ca 45 cm

Kuntoraportti

Slitage

915720

Päivämäärä:

2021-05-14