Bordslampa NK
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing och läder, märkt med nr 32149, höjd inkl. skärm ca 45 cm
Kuntoraportti
Slitage
915720
Päivämäärä:
2021-05-14