Tennstop 1800-tal

Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TENNSTOP, 1800-tal, märkt Santesson samt med stämplar, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

915723

2021-05-16