Erik Löfman ljusstakar 1 par

Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par
Erik Löfman ljusstakar 1 par

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK LÖFMAN, ljusstakar, 1 par, silver, MGAB, Uppsala 1975, stämplade, fylld botten, höjd ca 17 cm

Bruksslitage

915728

2021-05-16