Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
LUXUS, bordslampa, etikettmärkt, fot i mässing, sidenskärm, höjd ca 67 cm
Bruksslitage, repor, skärm med fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
915733
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här