Brickbord i teak

Brickbord i teak
Brickbord i teak
Brickbord i teak
Brickbord i teak
Brickbord i teak
Brickbord i teak
Brickbord i teak
Brickbord i teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, 1950-tal, teak, avtagbar bricka, stämplad undertill "Made in Sweden", höjd ca 43, diameter på brickan ca 45 cm

bruksslitage, fuktfläckar samt mindre fanérskada vid brickan

915737

2021-05-13