Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
DALAHÄST, trä, 1900-talets slut, bemålad, etikettmärkt "Nils Olsson, Hemslöjd, Nusnäs", höjd ca 51, längd 48 cm
Smärre slitage
915742
2021-05-13