Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

DALAHÄST, trä, 1900-talets slut, bemålad, etikettmärkt "Nils Olsson, Hemslöjd, Nusnäs", höjd ca 51, längd 48 cm

Smärre slitage

915742

2021-05-13